Operator wózków widłowych

Oferta pracy na stanowisko operatora wózków widłowych na terenie Wrocławia

Stanowisko: pracownik obsługujący wózek widłowy
Rodzaj pracy: praca zmianowa
Ilość godzin: cały etat
Lokalizacja: Wrocław

Oczekiwania pracodawcy:

  • uprawnienia UDT do kierowania wózków widłowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę odpowiedzialność,
  • dokładność i punktualność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • ukierunkowanie na przestrzeganie zasad dotyczących bezpieczeństwa pracy

Obowiązki pracownika:

  • rzetelne i prawidłowe wykonywanie pracy
  • utrzymywanie maszyn, oprzyrządowania i miejsca pracy zgodnie ze standardami
  • realizowanie powierzonych zadań
  • praca zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami

Warunki pracy:

  • system pracy: praca zmianowa (3 zmiany )
  • podstawa zatrudnienia: umowa o pracę
  • system wynagrodzeń: stała podstawowe wynagrodzenie + premia
  • proponowane wynagrodzenie: 27zł /godz. brutto

Stan oferty pracy: Aktualna
Termin przyjmowania zgłoszeń: rekrutacja ciągła - do odwołania

Jesteś zainteresowany ofertą pracy? Skontaktuj się z naszym rekruterem telefonicznie (połączenie lub sms)

+48 797 917 523

lub wyślij wiadomość ze swoim numerem telefonu, abyśmy do Ciebie oddzwonil