Dla Pracownika
W agencji pracy HRLeasing.pl zatrudniamy fachowców z Białorusi, Ukrainy, Rosji, Gruzji, Armenii, Mołdawii oraz krajów Azji, którzy mogą rozpocząć godną pracę w Polsce lub w Niemczech. Pośredniczymy w legalizacji ich pobytu i pracy, a także oferujemy kursy języka polskiego oraz specjalistyczne szkolenia zawodowe.

Usługi:

Legalizacja pobytu

Legalizacja pobytu

Szkolenia

Szkolenia

Rekrutacja

Rekrutacja

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

  • Sprawna rekrutacja do pracy w Polsce lub Niemczech
  • Legalizacja pobytu i pracy
  • Szkolenia zawodowe i kursy językowe
  • Kwatery pracownicze blisko miejsca pracy

Pracuj legalnie w Unii Europejskiej

HRLeasieng.pl to doświadczona agencja pracy z Legnicy, która pomaga znaleźć zatrudnienie pracownikom spoza UE poszukującym godziwego zatrudnienia w Polsce lub w Niemczech. Podejmując z nami współpracę, możesz liczyć na pełną opiekę naszych koordynatorów, którzy biegle mówią w językach angielskim, niemieckim, białoruskim, ukraińskim i rosyjskim.

Stabilny pracodawca

W HRLeasing.pl oferujemy nieograniczone możliwości pracy w polskich i niemieckich zakładach produkcyjnych. To właśnie tam pracę znajdują zrekrutowani przez nas fachowcy z państw wschodnich oraz krajów azjatyckich. Dzięki wielu kontaktom biznesowym, pomagamy zdobyć dobrze płatną pracę m.in. wykwalifikowanym spawaczom, automatykom, elektrykom, operatorom wózków widłowych czy pracownikom produkcyjnym. Dysponujemy wieloma miejscami pracy na terenie całej Polski oraz Niemiec.

Szybka legalizacja pracy i pobytu

Specjaliści naszej agencji pracy pośredniczą w uzyskaniu wiz oraz zalegalizowaniu pracy w Polsce na okres do 3 lat. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności, niezbędnych do przekroczenia granicy. Zapewniamy pełne wsparcie przez cały okres współpracy z naszą firmą.  

Szkolenia z HRLeasing.pl

Chcesz uczyć się języka polskiego lub zdobyć uprawnienia zawodowe, które będą ważne na terenie Unii Europejskiej? Nasza agencja pracy organizuje przyspieszone kursy językowe oraz specjalistyczne kursy doszkalające, dzięki którym możesz pracować bez przeszkód.

Noclegi pracownicze

Dysponujemy własnymi kwaterami pracowniczymi w standardzie hostel dla pracowników spoza UE. Nasze hostele zlokalizowane są w pobliżu stref ekonomicznych w Legnicy i Środzie Śląskiej na Dolnym Śląsku, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej oraz obiektów usługowych. Na miejscu zapewniamy w pełni wyposażone pokoje, dostęp do Internetu Wi-Fi, kuchnie, pralnię oraz miejsca do wypoczynku.

Masz pytania?

Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi.

Skontaktuj się

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.