Rekrutacja
Agencja pracy z Legnicy HRLeasing zapewnia pracę w Polsce dla cudzoziemców spoza Unii Europejskiej, którzy chcieliby podjąć legalne zatrudnienie. Nasze biura pośrednictwa pracy rekrutują również kandydatów do pracy w zakładach produkcyjnych w Niemczech.

Korzyści dla pracownika:

Atrakcyjne oferty pracy w zakładach produkcyjnych
Atrakcyjne oferty pracy w zakładach produkcyjnych
Specjalistyczne szkolenia zawodowe
Specjalistyczne szkolenia zawodowe
Bezpłatne kursy języka polskiego
Bezpłatne kursy języka polskiego
Wsparcie naszego opiekuna przez cały okres współpracy
Wsparcie naszego opiekuna przez cały okres współpracy

Obcokrajowcy zainteresowani legalną pracą mogą zgłaszać się do naszych oddziałów na Ukrainie, Białorusi, w Armenii i Mołdawii, gdzie oferujemy profesjonalne wsparcie dla pracowników ze Wschodu poszukujących nowych ofert pracy. 

Oferty pracy dla Ukraińców, Białorusinów i obywateli innych państw

W HRLeasing rekrutujemy w szczególności fachowców do pracy na produkcji, a także wykwalifikowanych spawaczy z umiejętnością spawania metodą MIG/MAG 135/ 136 (półautomat spawalniczy). Pracownikom ze Wschodu oferujemy ponadto zatrudnienie na stanowiskach elektryków czy operatorów wózków widłowych.

Współpracujemy z polskimi i niemieckimi dużymi zakładami produkcyjnymi. Jako agencja pracy rekrutujemy kandydatów do pracy na produkcji w systemie zmianowym. W Polsce zakłady te znajdują się w specjalnych strefach ekonomicznych.

Wynagrodzenie zależne jest od stanowiska i miejsca pracy, posiadanych umiejętności, uprawnień oraz liczby przepracowanych w danych miesiącu godzin. Pracownicy otrzymują dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nocy, w dni wolne od pracy i nadgodziny.

W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa, od kandydatów do pracy wymagamy podstawowej znajomości języka polskiego lub niemieckiego. 

Praca dla obcokrajowców z HRLeasing — Korzyści 

Oferty pracy dla Ukraińców, Białorusinów i obywateli państw spoza UE to nie tylko atrakcyjne zatrudnienie. To również szereg korzyści w ramach pakietu pracowniczego oraz pełne bezpieczeństwo pracy we współpracy z agencją zatrudnienia. 

  • Wygodna rekrutacja pracowników ze Wschodu — Agencja pracy HRLeasign to międzynarodowy zespół specjalistów, dzięki któremu szybko znajdziesz pracę w naszych zagranicznych oddziałach. Mówimy w językach ukraińskim, rosyjskim, angielskim i niemieckim. 
  • Legalna praca cudzoziemca  — Załatwiamy wszystkie formalności związane z legalizacją pobytu i pracy obcokrajowców, dzięki czemu cudzoziemcy mogą legalnie starać się o zatrudnienie w Polsce i Niemczech. Zezwolenie na pracę na 6 miesięcy wydajemy w ciągu 7 dni. Pozwolenie na pracę od 1 roku do 3 lat wydawane przez wojewodę otrzymasz w ciągu 1 miesiąca.
  • Ubezpieczenia — Zapewniamy polskie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne ZUS, a także dopłatę do ubezpieczenia na życie od następstw od nieszczęśliwych wypadków.
  • Praca dla cudzoziemców z zakwaterowaniem — Oferujemy zakwaterowanie w naszych obiektach, ulokowanych w pobliżu zakładów stref ekonomicznych. 
  • Kursy i szkolenia — Kandydaci do pracy przechodzą wymagane prawem szkolenia BHP. Pracownicy ze Wschodu zatrudnieni przez HRLeasing korzystają także z bezpłatnych kursów języka polskiego oraz specjalistycznych kursów zawodowych. 
  • Wsparcie naszego przedstawiciela — Praca cudzoziemca w HRLeasing to pełna opieka ze strony specjalistów HRLeasing. Na każdym etapie zatrudnienia pracownika. 

HRLeasing.pl - jesteśmy polską firmą wspierającą przedsiębiorców w zakresie HR działających na terenie Polski oraz Niemiec. Skutecznie pomagamy cudzoziemcom w znalezieniu pracy u sprawdzonych przez nas i rzetelnych pracodawców.  Prowadzenie działalności w zakresie świadczenia usług pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej jest w Polsce prawnie regulowana i wymaga wpisu do rejestru. Agencja Pracy Tymczasowej HRLeasing.pl Jakub Arnold znajduje się w Krajowym Rejestrze Zatrudnienia o numerze 12319. Dzięki temu masz pewność legalnego zatrudnienia. 

Masz pytania?

Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi.

Skontaktuj się

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.