Dla Pracodawcy
W agencji pracy HRLeasing.pl z Legnicy pomagamy firmom przebrnąć przez długi i skomplikowany proces legalizacji pobytu i pracy pracowników ze Wschodu. Oferujemy leasing pracowników z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Gruzji, Armenii, Mołdawii, a także państw Azji.

Usługi:

Rekrutacja pracowników

Rekrutacja pracowników

Leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w pośrednictwie pracy, przedsiębiorcy mogą zdecydowanie szybciej i bez zbędnych formalności zatrudnić wykwalifikowanych fachowców i pracowników produkcji zza granicy.

Sprawdź, jak możemy wesprzeć twój biznes:

  • Szybka rekrutacja pracowników ze Wschodu
  • Legalizacja pracy i pobytu kandydatów do pracy
  • Leasing pracowniczy
  • Noclegi dla pracowników na Dolnym Śląsku

Sprawna rekrutacja w krajach spoza UE

Poszukujesz pracowników za wschodniej granicy do pracy w twojej firmie w Polsce? Agencja HRLeasing.pl z Legnicy specjalizuje się w procesach rekrutacyjnych w państwach spoza UE oraz selekcją kandydatów do pracy. Dzięki naszym oddziałom za granicą, jesteśmy wstanie pozyskać najlepszych fachowców do zakładów produkcyjnych.

Legalni pracownicy ze Wschodu

Naszych klientów przeprowadzamy przez żmudny proces legalizacji pobytu i pracy pracowników spoza UE. Dzięki temu mogą oni skoncentrować się na głównych obszarach własnego biznesu. Wszelkie formalności związane z legalnym zatrudnienie osób zza wschodniej granicy bierze na siebie nasza agencja.

Wynajmij pracownika

Pracodawcy, którzy chcą ograniczyć formalności kadrowo-płacowe do minimum, mogą skorzystać z leasingu pracowniczego z HRLeasing.pl. Taki wynajem pracownika to wygodne rozwiązanie, które pozwala dostosować liczbę pracowników do aktualnych potrzeb firmy. Z leasingu pracowników w naszej agencji pracy korzystają wiodący na rynkach europejskich producenci, którzy prowadzą swoje zakłady produkcyjne na Dolnym Śląsku.

Kwatery dla pracowników

Pracownicy leasingowani przez HRLeasing.pl korzystają z hosteli pracowniczych, zlokalizowanych w Legnicy oraz Środzie Śląskiej na Dolnym Śląsku. Dzięki temu, jako pracodawca, nie musisz martwić się o wygodne miejsce do życia dla swoich pracowników. Dysponujemy blisko 200 miejscami noclegowymi w standardzie hostel, w pełni wyposażonych obiektach, które są dobrze skomunikowane ze strefami ekonomicznymi.

Masz pytania?

Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi.

Skontaktuj się

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.