Leasing pracowniczy
Leasing pracowniczy to obecnie niezwykle atrakcyjna forma zatrudnienia pracownika, z której korzysta coraz więcej firm. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala na sprawne dostosowanie liczby pracowników do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Korzyści dla firmy:

Sprawdzeni i rzetelni fachowcy
Sprawdzeni i rzetelni fachowcy
Niższe koszty zatrudnienia pracownika
Niższe koszty zatrudnienia pracownika
Brak formalności kadrowo-płacowych
Brak formalności kadrowo-płacowych
Jedna faktura na koniec miesiąca
Jedna faktura na koniec miesiąca

Wynajem pracowników sprawdza się, gdy firma zwiększa produkcję, realizuje większą liczbę zamówień lub wykonuje prace sezonowe. 

Leasing pracowników polega na współpracy przedsiębiorstwa z firmą HRLesing, która użycza pracowników na ściśle określony czas. Jako agencja pracy z Legnicy, ułatwiamy naszym klientom przeprowadzenie procesów, które umożliwiają legalne zatrudnienie obcokrajowców. 

Współpracujemy z największymi zakładami produkcyjnymi na Dolnym Śląsku. Naszymi klientami są firmy działające w specjalnych strefach ekonomicznych w Legnicy, Wrocławiu, Świdnicy, Wałbrzychu i Środzie Śląskiej.

Wynajem pracowników — Kiedy warto?

Dzięki leasingowi pracowniczemu pracodawca może w prosty sposób zaspokoić potrzeby kadrowe swojej firmy. Możliwe jest to bez konieczności wiązania się z pracownikiem umową długoterminową. Takie rozwiązanie stanowi ogromne ułatwieniem dla przedsiębiorstw, które poszukują pracowników z Ukrainy, Białorusi czy fachowców ze Wschodu. Leasing pracowników sprawdza się również w przypadku firm, które stale zatrudniają nowych pracowników i prowadzą kilkuetapowe procesy rekrutacyjne. 

Na outsourcing pracowniczy tego typu może zdecydować się każdy pracodawca. Obniża on w ten sposób koszty rekrutacji pracowników, a także koszty związane z administracją kadrową i płacową. 

Leasing pracowników — Korzyści dla biznesu

Współpracując z HRLeasing, agencją pracy z Legnicy, możesz liczyć na szereg korzyści dla biznesu. 

  • Sprawdzeni pracownicy ze Wschodu — Nasi pracownicy z Ukrainy i Białorusi to fachowcy, którzy przygotowani są do pracy w dużych zakładach produkcyjnych. Wszyscy cudzoziemcy dysponują wymaganymi w Polsce uprawnieniami zawodowymi, które weryfikowane są przez HRLeasing. Przechodzą także dodatkowe szkolenia oferowane przez naszą agencję pracy oraz posługują się językiem polskim w stopniu komunikatywnym. 
  • Brak formalności kadrowo-płacowych — Formalności związane z kadrami i płacami pozostają przez cały czas trwania umowy leasingu pracowniczego po stronie agencji pracy. Z naszymi klientami podpisujemy dogodne umowy wynajmu pracowników, którzy są na stałe zatrudnieni przez HRLeasing. 
  • Zezwolenie na pracę dla cudzoziemca — Każdy z pracowników z Ukrainy czy Białorusi ma uregulowaną sytuację formalno-prawną. Nasze biuro pośredniczy w uzyskaniu zezwolenia na pracę dla obcokrajowców, a także w procesie legalizacji pobytu cudzoziemca w Polsce. 
  • Obniżenie kosztów zatrudnienia pracownika — Leasing pracowniczy pozwala na elastyczne reagowanie na zmieniające się potrzeby firmy. Usługa ta jest szybsza i bardziej opłacalna niż prowadzenie procesów rekrutacyjnych i kadrowych we własnym zakresie. 
  • Opieka koordynatora HRLeasing — Przez cały okres zatrudnienia pracownika znajduje się on pod opieką agencji pracy HRLeasing. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na innych obszarach działalności przedsiębiorstwa. 
  • Jedna faktura na koniec miesiąca — Dbamy o wygodę we współpracy z naszymi klientami. Nasza agencja wystawia firmie jedną fakturę VAT za usługę leasingu pracowniczego. Niezależnie od liczby zatrudnionych. 

Masz pytania?

Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi.

Skontaktuj się

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.