Szkolenia
Zapotrzebowanie na pracowników z Ukrainy, Białorusi czy innych krajów spoza UE jest w Polsce coraz większe. Wiele przedsiębiorstw podejmuje decyzję o zatrudnieniu osób z konkretnymi kwalifikacjami w dziedzinach budownictwa, energetyki, automatyki czy spawalnictwa.

Korzyści dla pracownika:

Bezpłatne kursy zawodowe
Bezpłatne kursy zawodowe
Kursy języka polskiego
Kursy języka polskiego
Opieka naszego koordynatora
Opieka naszego koordynatora
Pełne bezpieczeństwo pracy
Pełne bezpieczeństwo pracy

Niestety, uprawnienia zdobyte poza Unią Europejską, często nie są akceptowane w Polsce. Uznawanie kwalifikacji zawodowych przebiega tu na podstawie europejskich wymogów prawnych. 

Decydując się na pracę z agencją pracy HRLeasing, możesz uzyskać wszelkie uprawnienia, które są wymagane na polskim i niemieckim rynku. Oferujemy szkolenia BHP dla pracowników, kursy doszkalające na stanowiskach robotniczych, a także przyspieszone kursy językowe. 

Dostosowując się do potrzeb runku pracy, szkolenia dla pracowników organizujemy w językach ukraińskim i rosyjskim lub zapewniamy odpowiednich tłumaczy językowych. 

Szkolenia BHP dla pracowników z Ukrainy i innych krajów 

W HRLeasing dbamy o pełne bezpieczeństwo pracy. Wszyscy nasi pracownicy przechodzą wstępne i okresowe szkolenia BHP. Zależy nam, aby każdy z nich zdobył realną wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa pracy w polskich zakładach produkcyjnych. Dzięki dostępności tłumaczy językowych HRLeasing, może ona zostać przekazana w jasny i zrozumiały sposób. 

Kursy zawodowe i specjalistyczne dla pracowników spoza UE

Osoby, które przeszły rekrutację z agencją pracy HRLeasing, mogą podnieść swoje kwalifikacje i doszkolić się w ramach bezpłatnych, zawodowych szkoleń dla pracowników. Świadectwo ukończenia kursów zawodowych honorowane jest nie tylko na polskim rynku, ale także na terenie całej Unii Europejskiej. Nasze biuro pośrednictwa pracy oferuje m.in. kursy doszkalające dla spawaczy, elektryków czy operatorów wózków widłowych. 

Kursy językowe dla cudzoziemców 

W agencji zatrudnienia HRLeasing prowadzimy bezpłatne kursy języka polskiego dla osób z Ukrainy, Białorusi czy Azji, którzy zostali zrekrutowani w naszych oddziałach na Ukrainie, Białorusi, w Armenii i Mołdawii. Pokrywamy w całości koszty nauki pracowników ze Wschodu, którzy pracują w polskich firmach. Grafiki zajęć planujemy indywidualnie. Stawiamy przede wszystkim na praktyczną naukę języka polskiego, aby mógł być on bez przeszkód wykorzystywany w naturalnym środowisku pracy. Uczymy słownictwa zawodowego i technicznego, aby zapewnić jak najwyższy poziom komunikacji na stanowiskach, które wymagają wysokiego poziomu bezpieczeństwa. 

Szkolenia dla pracowników z HRLeasing — Korzyści dla pracownika

Sprawdź, na jakie korzyści możesz liczyć, decydując się na zatrudnienie w agencji pracy HRLeasing.

  • Kursy języka polskiego — Nasi pracownicy nie muszą inwestować w szkolenia językowe. 
  • Bezpłatne kursy zawodowe — Zapewniamy zawodowe kursy doszkalające dla pracowników ważne na terenie całej Unii Europejskiej. 
  • Pełne bezpieczeństwo pracy — Zatrudniając pracowników zza granicy, gwarantujemy dopełnienie wszelkich wymogów prawnych na rynku polskim. 

Masz pytania?

Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi.

Skontaktuj się

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.