Legalizacja pobytu
Legalizacja pobytu i pracy osób spoza Unii Europejskiej w Polsce jest czasochłonnym i skomplikowanym procesem. Od pracodawcy wymaga on przede wszystkim bardzo dobrej znajomości przepisów prawa. Zatrudnienie pracownika spoza UE wiąże się także z dopełnienie wielu formalności w odpowiednich urzędach. Cała procedura uzyskiwania dokumentów dla pracowników z Ukrainy, Białorusi czy innych krajów może trwać nawet 3 miesiące.

Korzyści dla pracownika:

Szybsza legalizacja pobytu i pracy
Szybsza legalizacja pobytu i pracy
Obsługa wszystkich obywateli spoza Unii Europejskiej
Obsługa wszystkich obywateli spoza Unii Europejskiej
Międzynarodowy zespół ekspertów
Międzynarodowy zespół ekspertów
Opiekun cudzoziemca
Opiekun cudzoziemca

Pracownicy, którzy po raz pierwszy ubiegają się o pracę w Polsce, muszą wiedzieć, że samodzielna legalizacja pobytu może stać się dużym wyzwaniem. W szczególności w sytuacjach, gdy wszystkie sprawy należy analizować w sposób indywidualny. 

Agencja pracy HRLeasing z Legnicy świadczy usługi związane z legalizacją pobytu obywateli spoza UE w Polsce. Dzięki temu pracownicy ze Wschodu mogą ubiegać się o możliwość legalnej pracy, a pracodawcy zyskują poszukiwanych, rzetelnych fachowców.

W codziennej pracy prowadzimy procesy legalizacji pobytu cudzoziemców z takich państw jak Ukraina, Białoruś, Rosja, Gruzja, Mołdawia, Bangladesz, Nepal, Filipiny czy Indie. 

Zezwolenie na pracę dla cudzoziemca 

Legalizacja pracy cudzoziemców z HRLeasing sprawia, że możesz rozpocząć pracę w Polsce szybko i sprawnie. Wspierając pracowników, przeprowadzamy ich przez cały proces uzyskania zezwolenia na pracę w możliwie jak najszybszy sposób.

Specjaliści naszej agencji pracy z Legnicy wykorzystują swoją wiedzę o zmieniających się przepisach i wymogach prawnych oraz ogromne doświadczenie, które pozwala na umiejętne załatwienie wymaganych dokumentów. 

HRLeasing to szybkie pozwolenie na pracę dla cudzoziemca. 

  • Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy — Pomagamy w legalizacji pracy cudzoziemców na bazie oświadczeń z urzędu pracy, które umożliwiają zatrudnienia pracownika na 6 miesięcy.
  • Pozwolenia na pracę — Pośredniczymy w uzyskaniu zezwolenia na pracę typu A na okres od 1 do 3 lat, dzięki któremu cudzoziemiec może starać się o wizę.
  • Karty pobytu — Wspomagamy osoby zza granicy w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do wydania kart pobytu stałego lub czasowego dla pracowników ze Wschodu.

Kontakty z urzędami — Zapewniamy sprawą obsługę dokumentacji cudzoziemców oraz pośrednictwo w kontaktach z urzędami pracy, urzędami wojewódzkimi oraz innymi jednostkami administracyjnymi. 

Legalizacja zatrudnienia cudzoziemców z HRLeasing — Korzyści 

Współpracując z agencją pracy HRLeasing z Legnicy możesz liczyć na szereg korzyści. 

  • Szybsza legalizacja pobytu i pracy — Specjaliści HRLeasing mają wieloletnie doświadczenie w legalizacji zatrudnienia osób spoza UE. Nasze kompetencje i doskonała znajomość prawa to oszczędność czasu i pieniędzy.
  • Obsługa wszystkich obywateli spoza Unii Europejskiej — Uzyskujemy zezwolenie na pracę dla cudzoziemców spoza UE na terytorium Polski. Niezależnie od ich narodowości. 
  • Międzynarodowy zespół ekspertów — Nasi specjaliści ds. zatrudnienia obcokrajowców mówią biegle w językach: ukraińskim, białoruskim, rosyjskim, angielskim i niemieckim. Dzięki temu nie musisz martwić się o właściwą komunikację na linii pracodawca-pracownik. 
  • Opiekun cudzoziemca — Agencja pracy HRLeasing opiekuje się obywatelami państw spoza UE na każdym etapie procesu legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców. Każdy rekrutowany przez nas pracownik może liczyć na stałą pomoc naszych koordynatorów. 

Masz pytania?

Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi.

Skontaktuj się

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.