Loading
wczytuję, proszę czekać...
Dołącz do nas:

Poprzez biuro pośrednictwa pracy HRLeasing.pl rekrutujemy rzetelnych pracowników do zakładów produkcyjnych. Kandydaci do pracy w Polsce i Niemczech mogą zgłaszać się do naszych przedstawicielstw na Białorusi i Ukrainie. Załatwimy wszystkie formalności związane z legalizacją pobytu i podjęciem legalnej pracy.

Rekrutacja

Na potrzeby polskich i niemieckich firm produkcyjnych rekrutujemy kandydatów do pracy w Polsce i w Niemczech. Poszukiwani są fachowcy do pracy na produkcji oraz wykwalifikowani spawacze z umiejętnościami metodą MIG/MAG 135/ 136 (półautomat spawalniczy).

Kto może starać się o pracę?

Każdy, kto chce podjąć legalną pracę w jednym z zakładów produkcyjnych w Polsce lub Niemczech. Wymagana jest również podstawowa znajomość j. polskiego lub j. niemieckiego. W przypadku spawaczy, kandydaci muszą posiadać umiejętności spawania metodą MIG/MAG 135/ 136 – półautomat spawalniczy.

W jaki sposób mogę zgłosić się do pracy?

Skontaktuj się z agencją pracy HRLeasing.pl telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Sprawdzimy Twoje umiejętności i zaproponujemy Ci pracę w Polsce lub Niemczech.

Ile mogę zarobić?

Stawki pracy zależą od stanowiska i miejsca pracy, posiadanych umiejętności i uprawnień oraz liczby przepracowanych w danych miesiącu godzin. Pracownicy otrzymują dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nocy, w dni wolne od pracy i nadgodziny.

Gdzie będę pracować?

Współpracujemy z polskimi i niemieckimi dużymi zakładami produkcyjnymi. Jako agencja pracy rekrutujemy kandydatów do pracy na produkcji w systemie zmianowym. W Polsce zakłady te znajdują się w specjalnych strefach ekonomicznych.

Czy starając się o pracę muszę znać j. polski?

Nie. Pierwszy okres rekrutacji prowadzimy w przedstawicielstwach biura pośrednictwa pracy HRLeasing.pl na Ukrainie, Białorusi, Gruzji i Armenii. W Polsce kandydatami opiekują się nasi specjaliści, którzy mówią w j. ukraińskim, j. rosyjskim, j. niemieckim i j. angielskim. Wszystkim kandydatom do pracy oferujemy bezpłatny kurs nauki języka polskiego.

Czy pracując w zakładzie muszę znać j. polski?

Tak, w stopniu komunikatywnym. Pozwala to na dobrą i bezpieczną pracę. W każdym zakładzie, gdzie wysyłamy pracowników, mogą oni na miejscu korzystać ze stałej pomocy koordynatorów legnickiej agencji pracy HRLeasing.pl.

Legalizacja pobytu

Załatwiamy wszystkie formalności związane z legalizacją pobytu obcokrajowców w Polsce i w Niemczech, dzięki czemu cudzoziemcy mogą legalnie starać się o pracę. Obywatele Ukrainy nie muszą już starać się o wizę jeżeli posiadają paszport biometryczny. Obowiązek wizowy dotyczy obywateli Armenii, Białorusi i innych krajów spoza obszaru Schengen.

Jak zdobyć wizę?

Skontaktuj się z agencją pośrednictwa pracy HRLeasing.pl telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy razem z Tobą wszystkie niezbędne dokumenty do otrzymania wizy.

Jak mogę legalnie pracować?

W Polsce obcokrajowcy mogą legalnie pracować po uzyskaniu odpowiednich zezwoleń. Takie dokumenty wydają Urząd Pracy lub wojewoda. Legalne zatrudnienie można również podjąć legitymując się kartą pobytu czasowego lub stałego, albo posiadając Kartę Polaka. Aby uzyskać niezbędne zezwolenia przygotuj kserokopię paszportu i kserokopię wizy do Unii Europejskiej, a następnie skontaktuj się z biurem pośrednictwa pracy HRLeasing.pl.

Jak długo będę czekać na zezwolenie na pracę?

Zezwolenie na pracę na okres 6 miesięcy wydawane przez Urząd Pracy otrzymasz w ciągu 7 dni. Pozwolenie na pracę od 1 roku do 3 lat wydawane przez wojewodę otrzymasz w ciągu 2-3 miesięcy. Agencja pracy z Legnicy HRLeasing.pl przygotuje dokumenty i załatwi wszystkie formalności w Twoim imieniu.
Skontaktuj się z nami!

Ile kosztuje załatwienie formalności?

Opłata dla obcokrajowców-kandydatów do pracy w Polsce, za przygotowanie wszystkich dokumentów i załatwienie formalności związanych z zezwoleniem na pracę na okres 6 miesięcy, wynosi 200 zł. Opłata za przygotowanie zezwolenie na pracę na okres 12 miesięcy wynosi 1000 zł, a na okres 3 lat – 1500 zł. Wszystkie formalności załatwia biuro pośrednictwa pracy HRLeasing.pl z Legnicy.

Szkolenia

Kandydaci do pracy przechodzą wymagane prawem szkolenia BHP oraz badania lekarskie, które organizuje agencja pracy HRLeasing.pl. Ponadto zapewniamy bezpłatne kursy doszkalające pracowników ze Wschodu, którzy planują rozpocząć w Polsce pracę na stanowisku spawacza.

Czy szkolenia dla spawaczy są bezpłatne?

Tak. Szkolenia są bezpłatne dla kandydatów zrekrutowanych przez biuro pośrednictwa pracy HRLeasing.pl. Prowadzą je specjaliści z naszej agencji. Dotyczą one spawaczy, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje.

Kto zapewnia szkolenia BHP i badania lekarskie?

Agencja pracy HRLeasing.pl zapewnia szkolenia BHP niezbędne do podjęcia legalnej pracy w Polsce. Biuro pośrednictwa pracy kieruje również kandydatów na wymagane prawem badania lekarskie.

Pobyt Pracownika

W ramach programu agencji pośrednictwa pracy HRLeasing.pl gwarantujemy zatrudnianym przez nas osobom pakiet pracowniczy. Obejmuje on:

  • polskie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne ZUS
  • dopłata do ubezpieczenia na życie od następstw od nieszczęśliwych wypadków
  • nauka języka polskiego
  • zakwaterowanie we własnych obiektach agencji pracy ulokowanych nieopodal zakładów strefy ekonomicznej
  • opieka koordynatora, przedstawiciela agencji pracy HRLeasing.pl

Czy ubezpieczenie chorobowe ZUS jest dodatkowo płatne?

Nie. Każdy pracownik zatrudniony w Polsce przez biuro pracy HRLeasing.pl ma zagwarantowane polskie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne ZUS. Składka jest automatycznie odprowadzana przez HRLeasing.pl, agencję pośrednictwa pracy w Legnicy.

Kto płaci za naukę języka polskiego?

Z możliwości nauki języka polskiego mogą bezpłatnie korzystać pracownicy ze Wschodu, którzy zostali zrekrutowani przez biuro pośrednictwa pracy HRLeasing.pl i pracują obecnie w polskich firmach. Koszty nauki pokrywa HRLeasing.pl, agencja pracy w Legnicy.

Ile kosztuje zakwaterowanie?

HRLeasing.pl posiada własne obiekty noclegowe w standardzie hostel. Pracownik może korzystać z tego zakwaterowania. Miesięczna opłata wynosi od 200 zł do 300 zł i obejmuje: nocleg w umeblowanym pokoju, pościel, korzystanie z wyposażonej wspólnej kuchni, zużycie wody i energii.

Masz pytania? zadzwoń: +48 6666 111 33

lub napisz na adres email: praca@hrleasing.pl - odpiszemy w ciągu 48H

Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Donec sed odio dui. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla.

Szukasz pracy
close slider

    Poszukujesz pracy? Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin!
    Prześlij CV (dozwolone formaty: PDF, DOC, DOCX, JPG, JPEG, RTF, TXT)