Loading
wczytuję, proszę czekać...
Dołącz do nas:

Najczęściej zadawane pytania

Pytania i Odpowiedzi

Pracownicy leasingowani przez HRLeasing.pl pochodzą z Białorusi, Ukrainy, Mołdawii, Armenii i Gruzji. Wszyscy są zweryfikowani oraz posiadają wymagane przez pracodawców uprawnienia. Mają ogromną motywację do zmiany swojego życia poprzez znalezienie atrakcyjnego zatrudnienia w Polsce. Wielu przyjeżdża z rodzinami i planuje osiedlenie się w naszym kraju.

Wszyscy pracownicy leasingowani przez agencję pośrednictwa pracy HRLeasing.pl mówią po polsku w stopniu komunikatywnym. Część osób, z racji pochodzenia lub rodzinnych powiązań, mówi po polsku bardzo dobrze. Wszystkim pracownikom zapewniamy bezpłatne kursy nauki j. polskiego.

Podczas rekrutacji sprawdzamy praktyczne umiejętności kandydatów. Wszyscy, po odpowiednim szkoleniu stanowiskowym, podejmują pracę w zakładach produkcyjnych. Ponadto, pracownicy zrekrutowani przez HRLeasing.pl znajdują się pod stałą opieką koordynatorów agencji.

Nie. Biuro pośrednictwa pracy HRLeasing.pl przygotowuje wszystkie wymagane prawem dokumenty pracownika. Zajmujemy się legalizacją pobytu, uzyskaniem wizy, oświadczenia o powierzeniu pracy, zezwolenia na pobyt stały, pobyt czasowy lub zezwolenia na pracę typ A. Następnie pracownik jest zatrudniony przez agencję HRLeasing.pl i na podstawie umowy użyczenia pracuje we wskazanej firmie. Przedsiębiorstwo otrzymuje tylko jeden dokument – fakturę leasingu pracowniczego na koniec miesiąca.

Załatwienie wszystkich formalności trwa od 1 do 3 tygodni. W tym czasie przygotowujemy wybranemu kandydatowi wszystkie niezbędne dokumenty pozwalające na legalny pobyt i pracę w Polsce.

Leasing pracowniczy HRLeasing.pl to bardzo wygodna forma zatrudnienia dla firm. Przedsiębiorstwo podpisuje umowę leasingu pracowniczego z agencją pośrednictwa pracy HRLeasing.pl. Potrzebni fachowcy są zatrudnieni na umowę o pracę w agencji, ale poprzez umowę leasingową „użyczają” swoją pracę w innej firmie. Przedsiębiorstwo oszczędza w ten sposób czas na poszukiwanie odpowiednich kandydatów i załatwienie legalizacji pobytu pracowników ze Wschodu. W przypadku leasingu pracowniczego firma nie musi również prowadzić działań kadrowo- płacowych.

Tak. Agencja pracy HRLeasing.pl dysponuje 160 miejscami noclegowymi we własnym obiekcie w Legnicy, w standardzie hostel. Podobny obiekt ( 30 miejsc) zlokalizowany jest w Środzie Śląskiej. Oba budynki ulokowano nieopodal zakładów strefy ekonomicznej. Ponadto, pracownicy są dowożeni do Polski transportem biura pośrednictwa pracy HRLeasing.pl.

Wystarczy wypełnić i wysłać do nas formularz zgłoszeniowy lub skontaktować się z naszym biurem pośrednictwa pracy w Legnicy. Aby zaproponować idealnych kandydatów do pracy, prosimy o informacje: ile osób i o jakich kwalifikacjach poszukuje firma oraz kiedy i gdzie powinni zacząć pracę?

Masz pytania? zadzwoń: +48 6666 111 33

lub napisz na adres email: praca@hrleasing.pl - odpiszemy w ciągu 48H

Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Donec sed odio dui. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla.

Szukasz pracownika
close slider

    Poszukujesz pracownika? Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin!