Loading
wczytuję, proszę czekać...
Dołącz do nas:

O nas

Dobra praca Nowe życie

Agencja pracy HRLeasing.pl z Legnicy wyrosła z umiejętności zaspokojenia braku rąk do pracy w polskich przedsiębiorstwach. Potrafimy zrekrutować odpowiednich pracowników ze Wschodu, którzy chcą dobrze i rzetelnie pracować. Ludzi, którzy chcą rozpocząć nowe życie.

Praca jest jedną z najważniejszych wartości w życiu człowieka.

Zapewnia nie tylko środki do materialnej egzystencji. Umożliwia rozwój osobisty, sprzyja realizacji życiowych celów. Dla obcokrajowców rozpoczynających z nami pracę w Polsce, to jest szansa na całkiem nowe, lepsze życie. Dla przedsiębiorstw, które dają dobrą pracę naszym fachowcom, to jest szansa na pełne wykorzystanie produkcyjnego potencjału i stabilny rozwój.

Wyróżniają nas:

  • doskonałe relacje na Białorusi i Ukrainie, gdzie działają nasze centra rekrutacyjne
  • międzynarodowy zespół, który pozwala bez granic językowych i kulturowych szybko oraz skutecznie rekrutować najlepszych pracowników
  • zrozumienie potrzeb pracodawców i pracowników, dzięki czemu pozyskujemy najlepszych fachowców, uczciwych, odpowiedzialnych i zaangażowanych pracowników. Dbamy o należyte spełnienie wszystkich formalności, rygorystycznie weryfikujemy zawodowe umiejętności i uprawnienia, prowadzimy szkolenia zawodowe i kursy językowe
  • dążenie do sukcesu przedsiębiorstw, które zatrudniają naszych fachowców. Dzięki temu osiągamy zadowolenie wszystkich stron i niezwykle pozytywne efekty współpracy.

Opinie klientów

W relacjach kierujemy się niezmiennymi zasadami.

Ważne są dla nas:

Godność

Zawsze zapewniamy naszym pracownikom dobrą pracę, odpowiednie wynagrodzenie i dobre warunki mieszkaniowe. Doskonale wiemy, jak bardzo wykonywana praca wpływa na poczucie godności człowieka.

Szacunek

Zachowujemy przyjazne relacje z pracownikami ze Wschodu, pomagamy w adaptowaniu się do nowych warunków, zdejmujemy troski związane z wszelkimi formalnościami. Szanujemy pracodawców, rozumiemy ich potrzeby. Skutecznie uwalniamy zakładowe służby od wszelkich obowiązków związanych z zatrudnianiem naszych pracowników.

Odpowiedzialność

Bierzemy odpowiedzialność za umiejętności i rzetelność naszych pracowników delegowanych do pracy w firmach.
Rygorystycznie weryfikujemy zawodowe umiejętności i uprawnienia związane z określonymi stanowiskami pracy. Wypełniamy wszelkie zobowiązania wobec pracodawców i naszych pracowników.

Uczciwość

Dotrzymujemy danego słowa. Dlatego ufają nam pracodawcy i nasi pracownicy. To buduje naszą biznesową wiarygodność i pozwala rozwijać przyjazne relacje.

Dbałość

Zaspokajamy potrzeby firm, które poszukują rzetelnych fachowców. Dbamy, aby dobra praca była gwarantem nowego życia.
Umiemy zadbać zarówno o naszych pracowników, jak i o dających im zatrudnienie pracodawców. Dzięki temu obie strony są zadowolone ze współpracy, co gwarantuje długoterminowe, stabilne zatrudnienie.

Odmieniać życie ludzi i firm.

To nasz cel, który konsekwentnie realizujemy poprzez zapewnienie firmom poszukiwanych fachowców. Najlepiej.

Masz pytania? zadzwoń: +48 6666 111 33

lub napisz na adres email: praca@hrleasing.pl - odpiszemy w ciągu 48H

Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Donec sed odio dui. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla.