Loading
wczytuję, proszę czekać...
Dołącz do nas:

Agencja pracy w Legnicy.

Legalizacja pobytu

Agencja pracy HRLeasing.pl z Legnicy świadczy usługi związane z legalizacją pobytu w Polsce. Dzięki temu pracownicy ze Wschodu mogą ubiegać się o możliwość legalnej pracy, a pracodawcy zyskują poszukiwanych, rzetelnych fachowców.

Dowiedz się więcej
legalizacja pobytu w Polsce

HRLeasing.pl od wielu lat skutecznie i szybko realizuje wszystkie formalności dotyczące otrzymania wizy, pozwolenia na pobyt oraz pozwolenia na pracę.

Specjaliści naszej agencji pracy wykorzystują swoją wiedzę o zmieniających się przepisach i wymogach prawnych oraz ogromne doświadczenie pozwalające im na umiejętne załatwianie wymaganych dokumentów.

Przez cały okres zatrudnienia w firmie, pracownik jest pod opieką koordynatora agencji pracy HRLeasing.pl.

Cennik dla osób prywatnych

Osoba prywatna

200zł / 6 mc

 • praca na 6 miesięcy

Osoba prywatna

1000zł / 12 mc

 • praca na 12 miesięcy

Osoba prywatna

1500zł / 3 lata

 • praca do 3 lat

Cennik dla firm

firma

6miesięcy

 • praca na 6 miesięcy
 • obsługa kadrowo-płacowa
 • stawka uzależniona od liczby pracowników

firma

12miesięcy

 • praca na 12 miesięcy
 • obsługa kadrowo-płacowa
 • stawka uzależniona od liczby pracowników

firma

3lata

 • praca do 3 lat
 • obsługa kadrowo-płacowa
 • stawka uzależniona od liczby pracowników

WIZA KRAJOWA I WIZA SCHENGEN

Biuro pośrednictwa pracy HRLeasing.pl zajmuje się przeprowadzeniem wszystkich formalności niezbędnych do legalnego pobytu w Polsce i Unii Europejskiej.
Dzięki naszej wiedzy i praktycznemu doświadczeniu pomożemy Ci szybko i skutecznie przejść przez procedurę uzyskania legalizacji pobytu.

Pomagamy uzyskać wizy dla wszystkich obywateli spoza UE!

Aby zalegalizować swój pobyt w Polsce i otrzymać wizę do Polski przygotuj kserokopię paszportu. Skontaktuj się z biurem pośrednictwa pracy HRLeasing.pl i powierz nam załatwienie wszystkich formalności.

Obywatele Ukrainy nie potrzebują już wiz do Polski, ale muszą przestrzegać zasady 90 dni. Oznacza ona, że nie mogą przebywać w strefie Schengen nie więcej niż 90 dni w ciągu 180 dni. Bez posiadanej wizy nie mogą podjąć legalnie pracy.
W Polce obywatele Ukrainy mogą pracować bez wizy, jeżeli posiadają paszport biometryczny. Muszą jednak uzyskać pozwolenie na pracę.

legalizacja pobytu

Jeżeli chcesz zdobyć wizę – skontaktuj się z nami. Agencja pośrednictwa pracy HRLeasing.pl szybko załatwi w Twoim imieniu wszystkie formalności.

Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy wydawane przez Urząd Pracy. Dokument ten jest wydawany na wniosek pracodawcy. Wszystkimi formalnościami w imieniu pracodawcy zajmuje się HRLeasing.pl, biuro pośrednictwa pracy z Legnicy.

Agencja pracy HRLeasing.pl występuje do właściwego Urzędu Pracy i jako pracodawca pozyskuje dla pracownika niezbędne pozwolenie na pracę. Dokument ten jest ważny przez 6 miesięcy

Niezbędne dokumenty do otrzymania oświadczenia o powierzeniu pracy:

 • kserokopia paszportu

Czas oczekiwania: do 7 dni

Pozwolenie na pracę przez okres od 1 roku do 3 lat (typ A) wydawane jest przez wojewodę. Mogą się o nie starać pracownicy ze Wschodu, którzy planują długoterminowe zatrudnienie w Polsce.

Zgodnie z polskimi przepisami wniosek o wydanie zezwolenia na pracę typ A zgłasza do wojewody pracodawca.

Agencja pracy HRLeasing.pl składa do wojewody wnioski w imieniu pracodawców planujących zatrudnienie obcokrajowców.

Niezbędne dokumenty do otrzymania pozwolenia na pracę:

 • kserokopia paszportu

Czas oczekiwania: od 2 do 3 miesięcy

Karta pobytu czasowego wydawana jest na okres do 3 lat. Mogą ją otrzymać osoby pracujące w Polsce, które wykażą źródło utrzymania i miejsce zamieszkania.

Posiadacze karty, po 5 latach pracy w Polsce, mogą starać się o stały pobyt w naszym kraju, a następnie o obywatelstwo.

Biuro pośrednictwo pracy HRLeasing.pl pomaga załatwić wszystkie formalności.

Niezbędne dokumenty do otrzymania karty pobytu czasowego:

 • kserokopia paszportu wraz z wszystkimi adnotacjami urzędowymi
 • dokument potwierdzający posiadanie zapewnionego miejsca zamieszkania (np. poświadczenie zameldowania, umowa najmu, oświadczenie osoby uprawnionej do władania lokalem mieszkalnym o zapewnieniu cudzoziemcowi miejsca zamieszkania)
 • dokumenty potwierdzające źródła stabilnego i regularnego dochodu wystarczającego na pokrycie kosztów utrzymania siebie i członków rodziny pozostających na utrzymaniu (dla osoby samotnie gospodarującej w wysokości nie niższej niż 701 zł netto, dla osoby w rodzinie w wysokości nie niższej niż 528 zł netto miesięcznie)
 • dokumenty potwierdzające posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego (np. zaświadczenie z ZUS, polisa ubezpieczeniowa)
 • 4 fotografie biometryczne
 • zezwolenie na pracę lub Karta Polaka

Czas oczekiwania: do 6 miesięcy

Wniosek o wydanie karty pobytu stałego składa cudzoziemiec do wojewody. Karta wydawana jest na okres 10 lat. Pozwala ona na legalny pobyt i legalną pracę oraz uprawnia ( wraz z paszportem) do wielokrotnego przekraczania granicy bez konieczności uzyskania wizy.

Posiadacz karty stałego pobytu może starać się o polskie obywatelstwo po 3 latach od jej uzyskania, a w przypadku posiadania Karty Polaka- po 1 roku.

Agencja pracy HRLeasing.pl z Legnicy pomaga załatwić wszystkie formalności.

Niezbędne dokumenty do otrzymania karty pobytu stałego:

 • kserokopia paszportu
 • 4 fotografie biometryczne

Czas oczekiwania: do 3 miesięcy

Masz ptania? zadzwoń: +48 6666 111 33

lub napisz na adres email: praca@hrleasing.pl - odpiszemy w ciągu 48H

Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Donec sed odio dui. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla.